Terazi erkeği kova kadını uyumlu mu?
  • 13 Aralık 2020
  • 966

Astrolojiye göre terazi erkeği ve kova kadını mükemmel bir eşleşmedir. İki burç da hava burcudur, başka bir deyişle en baştan itibaren tabii bir bağları ve ortak noktaları vardır. Doğal bir irtibat geliştirmeleri kolaydır ve aitin başlarından itibaren kuvvetli bir iletişime sahip olurlar.

Bu burçlar çok uyumlular ve birbirlerini derin şekilde anlayabilirler. İletişimleri ilişkilerinin temeli olacaktır ve mutlu, uzun olmasını garanti edecektir. İkisinin de hava ile bağlantılı olmasından dolayı derin ve sezgisel bir bağları olacaktır.

Birbirleriyle pek çok benzerliğe sahip olsalar da, çelişen şeyler de var. Ancak bu farklılıklar ve ikilemli kişilik özellikleri birbirlerini bitirmelerini sağlar ve ilişkiyi daha da ileri götürür. Terazi erkeği çok sevecen olabilir ancak başkalarını hoşnut etme ihtiyacı ağır gelebilir, kova kadını ise bunu bağımsız tabiatı ile dengeleyebilir.

Terazi Erkeği Kova Kadını

Terazi erkeği tabiatı gereği çekicidir ancak bu başka insanların mutluluğunu kendi mutluluğunun önüne alma isteği tarafından basıtırılabilir. Genelde insanları memnun eden birisi olarak bilinir ve bu kendi mutluluğu için bir tehlike olabilir. Ancak kova kadınının bağımsız tabiatı terazinin memnun etme isteğini dengeleyebilir.

Kova kadını güçlü ve bağımsız olmasıyla bilinir. Sosyal baskılara terazinin hayal dahi edemeyeceği şekilde karşı gelebilir. Ancak bu özelliklerinden dolayı biraz soğuk görünebilir. Terazinin natürel çekiciliği kovanın bu tabiatını dengeler.

Terazi erkeği ve kova kadını eşleşmesi birbirini mükemmel düzeyde bitirir ve karakterlerindeki farklılıklar dahi ilişkilerini güçlendirir. Terazi erkeği saklı bir çekiciliğe sahipken kova kadını kuvvetli ve bağımsızdır. Böylelikle her vaziyete karşı mükemmel bir partner olurlar. 

İlişkiler

İki burç da hava burcudur, başka bir deyişle sosyalleşmekten ve insanlarla tanışmaktan keyif alırlar. İkisi de aile ve arkadaşları ile zaman geçirmeyi ve yeni insanları tanımayı severler. Terazi erkeği ilişkisine artistik bir taraf getirecektir ve başkaları ile etkileşim kurarken ve iletişim kurarken kova bunu genelde yapmaz.

Terazi erkeği insanlara karşı sevecendir ve artistik tabiatını göstermeyi sever. İnsanları etkileyebilir ve onlara sevilmiş, önem vermiş hissettirir. Terazi erkeği ilişkilerinde de bu şekilde davranır ve partnerinin her zaman sevilmiş, takdir edilmiş hissetmesini sağlar. Yani onunla olan kova kadını daima mesut olacaktır.

Terazi erkeği ilişkide olmayı sever ve kendini ilişki dışında kalırsa rahatsız veya kayıp hisseder. Ancak bu herkesle ilişkiye gireceği mananına gelmez. İlişkisine büyük ehemmiyet verir.

Uyum

Bu iki burç huzur ve uyum içerisinde bir ilişki yaşayabilir. Terazi erkeği ve kova kadını ilişkilerinin daima balanslı ve mesut olması için beraber çalışabilir. İki burç da bir diğerinin ilişkileri ve vaziyetlerine konusunda rahat ve tatmin olmuş hissetmesini sağlar.

Terazi erkeğinin kendi görüş ve hayalleri genelde partnerininkinden daha az önemlidir. Bu yüzden partnerinin hayallerini kovalar ve onu mesut olmasını sağlar. Genelde çatışma başlatmaz ve aitin uyumlu vaziyetini savunmasını seçenek eder.

Flörtleşme

Terazi erkeği ve kova kadını çıkmaya başladığında genelde sohbeti başlatan terazi olur. Kova kadını genelde çok sosyaldir ve başlanmış bir sohbeti sürdürmeye isteklidir. Ancak kendine konusunda her şeyi açık etmez ve bu terazi erkeğini daha da meraklandırır.

Terazi ona konusunda daha fazla şey öğrenmek isteyecektir ve daha fazla konuştukça daha fazla ortak nokta keşfederler, pek çok konuda benzer görüşlere ve değerlere sahiptirler. Kova kadını genelde değişik görüşlere sahiptir ancak terazi de öyle olduğundan birbirleri için mükemmel eşleşme olurlar.

Terazi erkeği genelde çok etkileyicidir ve kovayı kolayca etkiler. Hayatı süresince pek çok değişik insanla sohbet paylaşmıştır ve her tür insanı tanımaya alışmıştır. Bu yüzden açık zihinlidir ve işlere değişik bakış açılarından bakabilir.

Uyumluluk

Bu burçlar birbirleri ile çok uyumlular. Terazi erkeği kovanın alakasını çekecek kadar etkileyicidir. Dışarıdan çekici olsa da, bu insanlara kolayca açıldığı mananına gelmez ve bu yüzden hayatının ayrıntılarını başkaları ile paylaşmak ve onları hayatına katmak vakit alabilir.

Ancak terazi erkeği kova kadınının en derin hislerini, korkularını ve duygularını paylaşabileceği birisi olduğunu fark edecektir ve kova da terazinin konuşabileceği birisi olduğunu anlayacaktır. Bu burçların ikisi de hava burcudur ve bu nedenle pek çok konuda konuşurken kendilerini ortak noktada bulurlar.

İkisi de entelektüel düzeyde bir bağ paylaşır ve küçük sohbet mertebesini hızlıca geçerler. Bu burçlar felsefi konularda konuşmayı severler ve partnerlerinin zihinlerini test2 ederler. İkisi de sıkıcı sohbetleri sevmez ve tartışmalı konularda görüşlerini sergilemekten çekinmez.

Aile

Kova genelde kendi bağımsızlığını sever fakat bu doğru insanla yerleşmeye karşı olduğu mananına gelmez. Hiçbir zaman yerleşmeyen, izdivaç etmeyen ve çocuk sahibi olmayan ünleri genelde haksız yere onlara verilmiştir. O da sık sık izdivaç etmeyi hayal eder ve doğru insanı bulursa aşk dolu bir evliliğe sahip olur.

Kova kadını genelde değişimlerden hoşlanmaz ve hayatının geri kalanını geçireceği doğru insanı bulması çok uzun sürebilir ancak o kişiyi bulursa uzun vadeli düşünür. Kova terazi evliliği genelde mesut olur ve geleceğe doğru devam eder. Terazi ve kova uyumluluğu yüksektir.

Terazi erkeği kova kadını için iyi bir partnerdir. Terazi öncülüğü alır ve ona bakar, bu arada kova da ona bakar. İkisi de hislerini izah ile ilgili rahat hissederler ve mutsuz olduklarında bunu da ifade ederler. İkisi de çatışmadan kaçar ve çok sık tartışmaz.

Birlikte Çalışmak

Kova ve terazi uyumluluğu yüksektir ve bu nedenle bu burçlar genelde birlikte iyi çalışırlar. Kova kadını işleri kendi yolu ile yapmayı sevse de, terazi de o mesut olduğu sürece bunu kabullenmeye eğilimlidir. Kova her zaman işleri yeni bir tarzla yapmayı sevmez ama bunu teraziyle yapma ihtimali daha yüksektir.

Bu burçlar birbirlerini iyi dengelerler ve bu ikisinden daha iyi bir eşleme yoktur.

Sık Suallen Sualler

Kova ve terazi iyi bir eşleşme midir?

Kova ve terazi genelde astrolojiye göre mükemmel eşleşme olarak görülür. İkisi de hava burcudur ve pek çok benzer özelliği paylaşırlar. Farklılıkları bile ilişkide birbirlerini bitirmelerini sağlar. Kova kadının güçlü yanları ve iyi balansı terazi erkeğinin çekici ve insanı memnun eden tabiatını dengeler. Kova terazi ilişkisi sıhhatlidir.

Terazi neden kovadan hoşlanır?

Terazi kovadan hoşlanır zira ikisi de hava burcudur. Bu burçlar birbirlerine çok uyumludurlar ve bu nedenle birbirlerine çok çekici görünürler. Terazi insanları memnun eden bir tabiatı olduğunun farkındadır ve kovanın sosyal baskılara karşı gelme ve zorluklarla mücadele etme eğilimi tarafından dengelenir.

Kova erkeği terazi kadınının neyini sever?

Kova erkeği terazi kadınını sever çünkü hava burcu olmalarından dolayı kişilik özellikleri çok benzerdir. Terazi kadını ve kova erkeği arasındaki ilişki uyumluluklarından dolayı çok enteresan ve sevgi dolu olabilir. Terazi Venüs seyyaresi tarafından yönetilir ve bu yüzden sevecen ve sempatiktir, bu da kova erkeğini mutlu eder.

Kova ve terazi izdivaç edebilir mi?

Kova ve terazi izdivaç edebilir ve yüksek uyumluluktan dolayı bu başarılı bir evlilik olma ihtimaline sahiptir. İkisinin de hava burcu olmasından dolayı benzerlikleri çoktur ve farklılıklarda ise birbirlerini bitirirler. Terazi Venüs tarafından yönetilir ve bu yüzden kuvvetli ve sevgi dolu partnerler olurlar.

Terazi ve kova ruh eşi midir?

Terazi ve kova ruh eşi olabilir ve uyumluluklarından dolayı uzun ve sevgi dolu bir aitin keyfini çıkarabilirler. İki burç da ihtiraslıdır ve ilgilenmeyi sever, bu yüzden derin ve manalı bir ruh irtibatı kurabilirler. İki burç da iletişimi sever ve takdir eder, bu da ruh eşi olabilecekleri mananına gelir.

Terazi erkeği kova kadını uyumlu mu? yazısı ilk önce Ayşe Tolga İyi Hayat üzerinde ortaya çıktı.

Bu içeriği paylaş