Hızlı destek için Telegram üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Widget Oluştur (Ücretsiz)

Web sitelerinizde kullanıcılarınıza kolaylıklar sağlamak adına Sitene Nöbetçi Eczane Ekle eklentimizi ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sitene Nöbetçi Eczane Ekle eklentimiz kullanıcı odaklı sade, anlaşılır ve basit arayüzüyle kullanıcıları rahatsız etmez ve eklenen sitenin tasarımıyla da çelişmez. Eklentimiz responsive (Bilgisayar, tablet ve telefonlarla uyumludur.) olup tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Eklentimiz reklam/promosyon gibi veriler barındırmaz.

Eklentimizi tüm resmi/gayriresmi ( hukuka aykırı olmadığı sürece ) kurum/kuruluşlar ( Poliklinik ve Sağlık Kurumları, Sağlık Müdürlükleri, İlçe Başkanlıkları, Belediye, Yerel Basın, Hastane, Turizm İşletmeleri, Yöreyi / İlçeyi / Bölgeyi tanıtan websitesi ve Yerel işletmeler ) ücretsiz kullanabilir.

Gizlilik politikası ile alakalı detaylı bilgi için Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Not: İletişim bilgilerinizi eklenti ile ilgili bir sorun veya güncelleme söz konusu olduğunda sizi bilgilendirmek adına istemekteyiz. İletişim bilgileriniz hiç bir şekilde 3.şahıslarla paylaşılmaz ve paylaşılmasına müsade edilmez. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Widget Ön izleme